PREMIUM ACRYL - Vysoko-kvalitná akrylová farba na vonkajšie použitie

ISOMAT | Fasádne farby a penetrácie | Kód: PREMIUM ACRYL-B-10

Vysokokvalitný, akrylátový, fasádny emulzný náter na použitie v exteriéri. Vyznačuje sa vysokou vodo-odolnosťou, výborným prekrytím podkladu, výdatnosťou, životnosťou v náročných klimatických podmienkach a odolnosťou voči starnutiu. Je tiež paropriepustný a umožňuje stene dýchať. Poskytuje silnú priľnavosť na akékoľvek staré alebo nové podklady ako je omietka, betón, drevo atď. Má vynikajúcu spracovateľnosť a rýchlo schne. Ponúka vynikajúci matný výzor povrchu. Je certifikovaný ako chladný náter (náter znižujúci svojou reflexiou prehrievanie povrchu vplyvom slnka).

Dostupnosť
7-10 dní
109,90 €
91,58 € bez DPH

Vysokokvalitný, akrylátový, fasádny emulzný náter na použitie v exteriéri. Vyznačuje sa vysokou vodo-odolnosťou, výborným prekrytím podkladu, výdatnosťou, životnosťou v náročných klimatických podmienkach a odolnosťou voči starnutiu. Je tiež paropriepustný a umožňuje stene dýchať. Poskytuje silnú priľnavosť na akékoľvek staré alebo nové podklady ako je omietka, betón, drevo atď. Má vynikajúcu spracovateľnosť a rýchlo schne. Ponúka vynikajúci matný výzor povrchu. Je certifikovaný ako chladný náter (náter znižujúci svojou reflexiou prehrievanie povrchu vplyvom slnka). Má veľmi vysokú výdatnosť až 10,5 m2/liter, na jeden náter.

Používa sa na vnútorné alebo vonkajšie použitie, na nových alebo starých povrchoch, na podklady ako betón, omietka, tehly, sadrové dosky, azbestocement, drevo atď.

Farba: biela alebo 1950 iných podľa ISOMAT COLOR SYSTEM

Spotreba:
5 m2/liter (2vrstvy)

Technický list:
ISOMAT-ACRYL.pdf

Aplikácia:
1.Priprava podkladu
Podklad musí byť kompletne suchý, čistý, bez mastnoty, uvoľnených častíc, prachu a pod. Je potrebné opraviť všetky nedokonalosti a trhliny.
Následne sa podklad napenetruje so silikónakrylovým, mikronizovaným základným náterom PRIMER ACRYL, ktorý je na vodnej báze a pri použití ho riedime až do 50% s čistou vodou.
Podklad môžeme tiež penetrovať akrylovým rozpúšťadlovým základným náterom PRIMER ACRYL-S, ktorý pri použití riedime až do 100% s SM-18. Tieto penetračné nátery sú tiež ideálne na stabilizáciu povrchu, keď je povrch drobivý.

2.Aplikácia farby PREMIUM -ACRYL
Pred použitím jemne premiešajte obsah a naneste ho tak, ako je, alebo ho pririedte 5-10% s čistou vodou. PREMIUM -ACRYL sa nanáša v dvoch vrstvách valčekom, štetcom alebo striekaním. Druhý náter sa aplikuje po úplnom vysušení prvého náteru. Teplota pri nanášaní a sušení náteru by mala byť medzi + 10 °C a + 35 °C.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty