ISOMAT AG 80-2K - UV odolný polyuretánový lak na ochranu povrchov pred graffiti

ISOMAT | Antigraffiti | Kód: ISOMAT AG 80-2K-T-1
Novinka

Vysokokvalitný, polyuretánový, dvojzložkový, hydroizolačný lak, ktorý chráni povrchy pred graffiti a pred špinou. Zabraňuje prenikaniu graffiti do povrchu a umožňuje jeho ľahké čistenie. Vytvorená membrána je vodotesná, odolná voči UV žiareniu, nežltne a má veľmi dobrú mechanickú a chemickú odolnosť. Vykazuje veľmi dobrú odolnosť proti starnutiu a poveternostným podmienkam. Vhodný pre povrchy z betónu, pre omietky, kameň, kov, mramor, drevo, atď.

Dostupnosť
Skladom (3 ks)
32,90 €
27,42 € bez DPH

Vysokokvalitný, polyuretánový,  dvojzložkový, hydroizolačný lak, ktorý chráni povrchy pred graffiti a pred špinou. Zabraňuje prenikaniu graffiti do povrchu a umožňuje jeho ľahké čistenie. Vytvorená membrána je vodotesná, odolná voči UV žiareniu, nežltne a má veľmi dobrú mechanickú a chemickú odolnosť. Vykazuje veľmi dobrú odolnosť proti starnutiu a poveternostným podmienkam. Vhodný pre povrchy z betónu, pre omietky, kameň, kov, mramor, drevo, atď.

ISOMAT AG 80-2K sa aplikuje na povrchy z betónu, sadry, kameňa, kovu, dreva, mramoru a pod., za účelom ich ochrany pred graffiti alebo environmentálnymi nečistotami. Umožňuje tiež bežpečné odstránenie plagátov z natretých povrchov. Je ideálny pre ochranu fasády budov, sôch, pamätníkov, dopravných značiek, kovových konštrokcií, mostov atď.

Farba: transparentná (lesklá)

Spotreba: 70-120 g/m2 na vrstvu, v závislosti na nasiakavosti podkladu.

Technický list: ISOMAT AG 80-2K.pdf 

Aplikácia:
ISOMAT AG 80-2K sa nanáša valčekom, štetcom alebo striekaním v dvoch vrstvách. Druhá vrstva by mala byť aplikovaná po zaschnutí prvej a do 24 hodín po nanesení prvej vrstvy.

 

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Farba Hmotnosť Počet mj na sklade
Bratislava ISOMAT AG 80-2K-T-5 Transparentná 5 kg 8
Bratislava ISOMAT AG 80-2K-T-1 Transparentná 1 kg 3
Kód Farba Hmotnosť Dostupnosť Cena
ISOMAT AG 80-2K-T-5 Transparentná 5 kg Skladom 129,90 € s DPH
ISOMAT AG 80-2K-T-1 Transparentná 1 kg Skladom 32,90 € s DPH

Súvisiace produkty