PREMIUM COLOR ECO SATIN - Prémiová, ekologická, saténová emulzná farba na vnútorné povrchy

Vysoko kvalitná, ekologická, saténová emulzná farba pre použitie v interiéri. Vyznačuje výbornou spracovateľnosťou, výborným prekrytím podkladu a veľkou výdatnosťou, rovnako ako vynikajúcou odolnosťou voči častému umývaniu a starnutiu. Poskytuje silnú priľnavosť na akékoľvek staré alebo nové podklady ako je omietka, betón, sadrokartón atď. Je bez amoniaku, takmer bez zápachu a poskytuje jednotný saténový povrch.

Dostupnosť
7-10 dní
119,90 €
99,92 € bez DPH

Vysoko kvalitná saténová emulzná farba so zamatovou textúrou textúra pre vnútorné použitie. PREMUM COLOR ECO SATIN sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou, povrchovou belosťou a pokrytím a veľmi dobrou spracovateľnosťou. Má ako aj vynikajúcu odolnosť voči častému umývaniu a starnutie. Poskytuje silnú priľnavosť k akémukoľvek starému alebo novému povrchu ako omietka, betón, sadrokartónové dosky atď. Neobsahuje amoniak alebo iné nebezpečných látok a je takmer bez zápachu. Poskytuje vynikajúci saténový vzhľad.

PREMUM COLOR ECO SATIN sa používa na vnútorné použitie, na nové alebo staré povrchy, na všetky obyčajné stavebné materiály, ako je betón, omietka, sadrové dosky atď. Ideálna je pre detské izby, škôlky, školy, nemocnice atď.

Farba: biela

Výdatnosť: cca. 6 m² na liter (2 vrstvy)

Technický list:  ISOMAT-CLASSIC-ECO-SATIN.pdf

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.