PREMIUM COLOR ECO - Prémiová, ekologická, matná emulzná farba na vnútorné povrchy

Vysoko kvalitná, ekologická emulzná farba pre použitie v interiéri. Vyznačuje výbornou spracovateľnosťou, výborným prekrytím podkladu a veľkou výdatnosťou, rovnako ako vynikajúcou odolnosťou voči častému umývaniu a starnutiu. Poskytuje silnú priľnavosť na akékoľvek staré alebo nové podklady ako je omietka, betón, sadrokartón atď. Je bez amoniaku a poskytuje jednotný matný povrch. Je takmer bez zápachu a spĺňa požiadavky Európskej únie pre environmentálne značky (EUEB).

Dostupnosť
7-10 dní
114,90 €
95,75 € bez DPH

Vysokokvalitná, ekologická emulzná farba na vnútorné použitie, certifikovaná environmentálnou značkou, pretože spĺňa požiadavky Európskej únie pre environmentálne značky (EUEB). PREMIUM COLOR ECO sa vyznačuje vynikajúcou bielosťou povrchu a pokrytím, veľmi dobrou spracovateľnosťou a vynikajúcou odolnosťou voči častému umývaniu a starnutiu. Poskytuje silnú priľnavosť na akýkoľvek starý alebo nový povrch, ako omietka, betón, sadrové dosky atď. Neobsahuje amoniak ani iné nebezpečné látky a je takmer bez zápachu. Poskytuje vynikajúci matný vzhľad.

PREMIUM COLOR ECO sa používa na vnútorné použitie, na nové alebo staré povrchy, na všetky obyčajné stavebné materiály, ako je betón, omietka, sadrové dosky atď. Ideálna je pre detské izby, škôlky, školy, nemocnice atď.

Farba: biela

Výdatnosť: cca. 6 m² na liter (2 vrstvy)

Technický list:  ISOMAT-CLASSIC-ECO.pdf

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.