ISOMAT SILICONE PAINT - Prémiová, matná silikónová farba na vonkajšie povrchy

Vysoko kvalitná emulzná farba novej generácie na báze silikónových a akrylových živíc pre vonkajšie použitie. ISOMAT-SILICONE sa vyznačuje mimoriadne vysokou vodoodpudivosťou, pokrytím povrchu a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Je lepšia ako akékoľvek konvenčné akrylové farby, pretože hydroizoluje povrch, chráni ho pred plesňou a zároveň umožňuje maximálnu priedušnosť.

Dostupnosť
7-10 dní
149,90 €
124,92 € bez DPH

Vysoko kvalitná emulzná farba novej generácie na báze silikónových a akrylových živíc pre vonkajšie použitie. ISOMAT-SILICONE sa vyznačuje mimoriadne vysokou vodoodpudivosťou, pokrytím povrchu a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Je lepšia ako akékoľvek konvenčné akrylové farby, pretože hydroizoluje povrch, chráni ho pred plesňou a zároveň umožňuje maximálnu priedušnosť. Je ideálny pre oblasti s vysokou vlhkosťou a drsnými poveternostnými podmienkami. Odporúča sa aj na obnovu historických alebo tradičných budov. Poskytuje silnú priľnavosť na akýkoľvek starý alebo nový povrch, ako je omietka, betón, drevo atď. Má vynikajúcu spracovateľnosť a rýchlo schne. Má veľmi vysokú výdatnosť až 10m2/liter, na jeden náter.

Používa sa na vnútorné alebo vonkajšie použitie, na nových alebo starých povrchoch, na podklady ako betón, omietka, tehly, sadrové dosky, azbestocement, drevo atď.

Farba: biela alebo iné podľa ISOMAT COLOR SYSTEM

Spotreba:
5 m2/liter (2vrstvy)

Technický list:
ISOMAT-SILICONE.pdf

Aplikácia:
1.Priprava podkladu
Podklad musí byť kompletne suchý, čistý, bez mastnoty, uvoľnených častíc, prachu a pod. Je potrebné opraviť všetky nedokonalosti a trhliny.
Následne sa podklad napenetruje so silikónakrylovým, mikronizovaným základným náterom PRIMER ACRYL, ktorý je na vodnej báze a pri použití ho riedime až do 50% s čistou vodou.
Podklad môžeme tiež penetrovať akrylovým rozpúšťadlovým základným náterom PRIMER ACRYL-S, ktorý pri použití riedime až do 100% s SM-18. Tieto penetračné nátery sú tiež ideálne na stabilizáciu povrchu, keď je povrch drobivý.

2.Aplikácia farby ISOMAT-ACRYL
Pred použitím jemne premiešajte obsah a naneste ho tak, ako je, alebo ho pririedte 5-10% s čistou vodou. ISOMAT-SILICONE sa nanáša v dvoch vrstvách valčekom, štetcom alebo striekaním. Druhý náter sa aplikuje po úplnom vysušení prvého náteru. Teplota pri nanášaní a sušení náteru by mala byť medzi + 10 °C a + 35 °C.

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.