ISOMAT BETOCOLOR-S - Akrylová farba pre vonkajšie povrchy s rozpúšťadlami

Akrylová farba s rozpúšťadlami, vyznačujúca sa vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam, znečisteniu ovzdušia a starnutiu. Preukazuje silnú priľnavosť najmä k povrchom, ako je betón, cementová malta, betónové podlahy atď. Ľahko sa nanáša, rýchlo schne a má veľkú výdatnosť. Umožňuje budove dýchať a zabraňuje karbonizácii betónu. Vytvára bezchybnú matnú povrchovú úpravu.

Dostupnosť
7-10 dní
134,90 €
112,42 € bez DPH

ISOMAT BETOCOLOR - S je vysoko-kvalitná akrylová, cementová farba s rozpúšťadlami, vyznačujúca sa vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam, znečisteniu ovzdušia a starnutiu. Preukazuje silnú priľnavosť najmä k betónovým povrchom, ako je betón, cementová malta, betónové podlahy atď. Ľahko sa nanáša, rýchlo vysychá a má veľké pokrytie. Umožňuje budove dýchať a zabraňuje karbonizácii betónu. Vytvára bezchybnú matnú povrchovú úpravu. Má veľmi vysokú výdatnosť až 12m2/liter, na jeden náter (EN6504-1).

ISOMAT BETOCOLOR-S sa používa na vonkajšie aplikácie na nové alebo staré povrchy všetkých bežných stavebných materiálov, ako je betón, omietka, tehly, azbestocement, sadrové dosky, drevo atď. Nepoužíva sa na bitúmenové povrchy.

Farba:
biela a šedá

Spotreba:
6 m2/liter (2vrstvy)

Technický list:
ISOMAT-BETOCOLOR-S.pdf

Aplikácia:
Pred použitím jemne premiešajte obsah balenia a pridajte riedidlo SM-16 do 10%. ISOMAT BETOCOLOR - S sa nanáša valčekom, štetcom alebo bezvzduchovou pištoľou v dvoch vrstvách. Druhý náter sa nanáša po úplnom vysušení prvého náteru. Teplota počas nanášania a sušenia farby by mala byť medzi + 5°C a + 35°C.

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.