ISOMAT AK-EPOXY FAST - 2-zložkové, rýchlo tuhnúce, epoxidové lepidlo pre mramor a žulu R2T

ISOMAT | Predmiešané lepidlá | Kód: 57302004

ISOMAT AK-EPOXY FAST je 2-zložkové, rýchlo tuhnúce, epoxidové lepidlo na mramor a žulu bez obsahu rozpúšťadiel. Vyznačuje sa vysokou priľnavosťou a výnimočnou chemickou odolnosťou. Je odolné voči mnohým kyselinám, zásadám, korozívnym prostriedkom na betón, čistiacim prostriedkom, morskej a slanej vode. Ľahko sa používa vďaka jednoduchému miešaniu oboch zložiek v rovnakom pomere (A:B = 1:1). Ideálne na lepenie na zvislé povrchy vďaka rýchlemu vytvrdzovaniu (7 minút).

Dostupnosť
7-10 dní
159,90 €
133,25 € bez DPH

FARBA:  
Šedo-zelená

SPOTREBA:
Spotreba závisí od rozmerov a hmotnosti lepeného materiálu. Na zvislých plochách, za predpokladu, že mramor/žula nebude mechanicky upevnený, by malo byť lepidlo nanesené aspoň na 10% plochy.

TECHNICKÝ LIST:

ISOMAT AK-EPOXY FAST.pdf

POUŽITIE:
ISOMAT AK-EPOXY FAST je vhodné na lepenie mramoru, žuly a väčšiny stavebných materiálov na viaceré podklady (betón, drevo, kov atď.), na steny alebo podlahy. Ideálne pre upevnenie na zvislé povrchy vďaka rýchlemu tuhnutiu (7 minút). Vhodné pre vnútorné alebo vonkajšie použitie.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Forma: Epoxidová živica
Pomer zmiešavania: 1:1 podľa objemu
Doba spracovateľnosti: 3 min pri +25°C
Pevnosť v tlaku: 60 Ν/mm2
Pevnosť v ohybe: 15 Ν/mm2
Priľnavosť (po 7 dňoch): > 10,6 Ν/mm2
Šmyková prídržnosť po ponorení do vody: > 5,7 Ν/mm2
Šmyková prídržnosť po pôsobení tepla: > 7,9 Ν/mm2
Kĺzavosť: ≤ 0,5 mm
Minimálna teplota tvrdnutia: +5°C
Minimálna doba tvrdnutia: 1 h pri +25°C
Úplne vytvrdnutie: 24 h pri +25°C


APLIKAČNÉ INŠTRUKCIE:

1. Príprava podkladu
Podklad by mal byť suchý, čistý, stabilný, mierne drsný a zbavený materiálov, ktoré bránia priľnutiu, ako je prach, voľné častice, olej alebo mastnota atď.

2. Miešanie zložiek
Zložky A (živica) a B (tvrdidlo) sú balené v dvoch samostatných nádobách vo vopred stanovenom zmiešavacom pomere. Rovnaké množstvá zložky A a B podľa objemu sa naleje do čistej nádoby a mieša sa približne 5 minúty s použitím vhodného ručného náradia (napr. špachtľou), kým sa nevytvorí homogénny pastovitý tmel.

3. Aplikácia
Pred aplikáciou sa odporúča povrch mramoru alebo žuly zdrsniť. ISOMAT AK-EPOXY FAST sa nanáša stierkou na zdrsnený povrch a následne sa mramor alebo žula pritlačí do požadovanej polohy.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Farba Objem Dostupnosť Cena
57302004 Šedozelená 4 l 7-10 dní 159,90 € s DPH
57302020 Šedozelená 20 l 7-10 dní 749,90 € s DPH

Súvisiace produkty