CL-MARBLE - Špeciálny čistič na mramor a žulu

ISOMAT | Čistiace prostriedky | Kód: 140230005

CL-MARBLE je špeciálny čistič na odstraňovanie škvŕn od kávy a vína, zvyškov oleja, nikotínu, popola atď. z mramoru a žuly bez ovplyvnenia lesku. Neobsahuje kyseliny a je preto ideálny pre citlivé povrchy.

Dostupnosť
7-10 dní
26,90 €
22,42 € bez DPH

FARBA:  
Transparentná

SPOTREBA:

Spotreba 50-70 ml/m2
Výdatnosť (5l balenie) cca 80 m2


TECHNICKÝ LIST:
CL-MARBLE.pdf

POUŽITIE:
CL-MARBLE sa používa na odstránenie škvŕn od kávy a vína, zvyškov oleja, nikotínu, popola atď., z mramoru a žuly. Neobsahuje kyseliny a je preto ideálny pre citlivé povrchy.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Forma: kvapalina
pH: 6,5 - 7,5


APLIKAČNÉ INŠTRUKCIE:
CL-MARBLE sa aplikuje neriedený na škvrny na povrchu a nechá sa pôsobiť, kým sa škvrny nerozpustia a nezmiznú. Zvyčajne trvá 24 hodín, kým sa škvrna úplne zmizne. Pri silných škvrnách zopakujte rovnaký postup.

POZNÁMKY:

  • Pred použitím si prečítajte bezpečnostné pokyny uvedené na obale.

  • Škodlivý po požití. Riziko vážneho poškodenia očí. Držte mimo dosahu detí. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Noste ochranu očí/tváre.

  • Obsahuje viac ako 5 % (ale menej ako 15 %) bielidla na báze kyslíka. Obsahuje tiež Metylchlórizotiazolinón, Metylizotiazolinón a parfum.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.