MULTIFILL-EPOXY GLITTER - 3-zložková dekoratívna epoxidová škárovacia hmota

Isomat | Škárovacie hmoty | Kód: MULTIFILL-EPOXY GLITTER-2

3-zložková, dekoratívna, epoxidová škárovacia hmota bez rozpúšťadiel. Pridaním ISOMAT-GLITTER vytvára farebnú, dekoratívnu hmotu, ktorá ponúka špeciálny estetický výsledok. Aplikuje sa tam, kde je požadovaná vysoká mechanická a chemická odolnosť. Ideálne v kombinácii so sklenými mozaikovými obkladmi a obkladmi s vysokou chemickou odolnosťou. Vhodná na škárovanie dlaždicových spojov na stenách alebo podlahách v kluboch, obchodoch, priemyselných areáloch, atď. Produkt je klasifikovaný ako RG škárovacia hmota, podľa EN 13888.

Dostupnosť
Skladom
34,90 €
29,08 € bez DPH

Farba:
10 vybraných farieb ISOMAT GLITTER

Spotreba:
0,1-4,0 kg/m2

Technický list:
MULTIFILL-EPOXY GLITTER.pdf

POUŽITIE:
MULTIFILL-EPOXY GLITTER sa používa na dosiahnutie škárovacej hmoty so špeciálnym estetickým efektom, vďaka odrazu svetla spôsobuje špeciálny odlesk ISOMATGLITTER. Ďalej sa používa všade tam, kde je vyžadovaná vysoká chemická odolnosť a mechanická pevnosť. Je ideálna v kombinácii so sklenenou mozaikou a chemicky vysoko odolnou dlažbou Je vhodný na škárovanie stien alebo podláh vo firmách, reštauráciach, showroomoch, obchodných plochách, priemyselnych oblastiach atď. 


TECHNICKÉ ÚDAJE:

Základ:

2-zložková epoxidová živica  

Zmiešavací pomer (A:B):

100:7 hmotnosti

Hustota (A+B+Glitter):

1,35 kg/l pri +23°C

Doba spracovateľnosti:

cca. 45 min pri +23°C

Čistenie:

do 45 min pri +23°C

Pochôdznosť:

po 16 h pri +23°C

Minimálna teplota vytvrdzovania: 

+10°C

Čiastočné zaťaženie: 

po 48 h pri +23°C

Plné zaťaženie:

po 7 dňoch pri +23°C

Pevnosť v tlaku:

49 N/mm2

Pevnosť v ohybe:

30 N/mm2

Odolnosť proti opotrebeniu:

≤ 210 mm3

Zmrštenie:

≤ 0,4 mm/m

Nasiakavosť po 240’:

≤0,02 g

Priľnavosť:

> 3 N/mm2 (bod zlomu betónu) 

 

 

  

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

APLIKAČNÉ INŠTRUKCIE:
1. Miešanie zložiek
ložky A (živica) a B (tužidlo) sú balené v dvoch oddelených nádobách, vo vopred stanovenom zmiešavacom pomere. Celé množstvo zložky B sa pridá do zložky A. Miešanie zložiek by sa malo uskutočniť do cca. 3 minút, za použitia nízko otáčkového miešadla (300 otáčok za minútu). Je dôležité, aby zmes bola miešaná dôkladne v blízkosti stien a dna nádoby, aby bolo dosiahnuté rovnomerného rozptylu tvrdidla. Technické informácie a pokyny uvedené v tomto technickom liste sú založené na znalostiach a skúsenostiach oddelenia výskumu a vývoja spoločnosti ISOMAT S.A. a na výsledkoch dlhodobého používania výrobku v praxi. Rady a odporúčania vzťahujúce sa k aplikácii produktu sú poskytované bez záruky, pretože podmienky aplikácie sú mimo kontrolu našej spoločnosti. Z toho dôvodu je používateľ zodpovedný za overenie, že produkt je vhodný pre zamýšľané použitie. Toto vydanie technického dátového listu automaticky ruší všetky predchádzajúce vydania týkajúce sa rovnakého produktu. Ďalej sa pridajú trblietky ISOMAT-GLITTER v pomere 1:10 hmotnosti MULTIFILLEPOXY GLITTER (každé 2 kg balenie MULTIFILL-EPOXY GLITTER sa zmieša s jedným 200 g balením ISOMAT GLITTER) a pokračuje sa v miešaní až kým sú trblietky rovnomerne rozptýlené v zmesi.


2. Aplikácia

  • Škárovanie

​Výsledná zmes sa postupne naleje do suchých a čistých spojov v diagonálnom smere tak aby boli skáry úplne vyplnené a odstránte nadmerný materiál.

  • Čistenie povrchu dlaždíc

Malé množstvo epoxidovej malty, ktorá zostává na povrchu dlaždíc je emulgované tým, že je trené mierne navlhčenou tvrdou špongiou. Potom čo je MULTIFILL-EPOXY GLITTER dosť emulgovaný, je materiál odstránený pomocou mäkkej hubky. Následne sa povrch dlažby čistí znovu mäkkou čistou hubou. Použitie vlažnej vody umožňuje jednoduchšie čistenie. Pre ešte jednoduchšie čistenie sa môže do vody pridať 10% alkoholu (podľa váhy).

 


Parametre

Farba Béžová

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Farba Hmotnosť Počet mj na sklade
Bratislava MULTIFILL-EPOXY GLITTER-2 Béžová 2 kg 0
Bratislava 2 MULTIFILL-EPOXY GLITTER-2 Béžová 2 kg 2